On-line formulář žádosti o vydání městské karty

Máte dvě možnosti

1. Vyplnění, vytištění a podáni žádosti na prodejně DP, následně vyzvednutí hotové karty (dvě cesty na prodejnu).

 • Vyplnit formulář žádanky (případně i s nahráním fotografie – podrobnosti k fotografii v bodu 2) stisknout tlačítko "Odeslat údaje". Zadané údaje z formuláře jsou odeslány do Dopravního podniku. Následně se Vám otevře okno s informací o odeslání žádanky a odkazem pro její tisk.
 • Tisk žádanky
 • S vytištěnou žádankou, dokladem totožnosti a fotografií (pokud jste ji nenahráli v elektronické podobě na formuláři žádanky) se dostavte do libovolné prodejny Dopravního podniku kde žádost podáte. Dostanete poukaz k vyzvednutí městské karty na kterém bude číslo žádosti a datum vyzvednutí karty.
 • Po stanoveném datu v poukazu se s tímto poukazem dostavte na příslušnou prodejnu, kde Vám bude karta vydána.

2. Vyplnění žádosti, připojení souboru s fotografií, zaslání platby a vyzvednutí hotové karty (jedna cesta na prodejnu).

Pokud k nám nebudete chtít chodit dvakrát ale dostavit se pouze jednou pro vyzvednutí karty postupujte dle následujících bodů.

 • Vyplňte žádanku stejným způsobem jako v bodě jedna. Nutno zadat email.
 • K žádance připojte soubor s fotografii - vyplnit cestu k souboru s fotografii a stisknout tlačítko nahrát (barevně oskenovaná průkazová fotografie formátu (35 x 45 mm) v rozlišení 200 DPI ve formátu jpg, rozměry fotografie 275x325 pixelů - fotografii je potřeba po oskenování na tyto rozměry oříznout). Pokud fotografie nebude mít předepsané rozměry nebude ji možné připojit.  Příklad fotografie foto.jpg (pokud nevíte jak fotografii připravit přečtěte si návod)
 • stisknout tlačítko "Odeslat údaje".
 • na následující stránce se zobrazí podrobnosti k provedení platby (Částka, Číslo účtu, Variabilní symbol). Žádost si můžete vytisknout.
 • Po obdržení vaší platby s uvedenými parametry bude karta vyrobena a odeslána zpráva na Váš email o termínu vyzvednutí karty. Kartu bude možné po tomto datu vyzvednout výhradně na našem Zákaznickém Centru v Pouchovské ulici. Případné informace na telefonu 495 089 271.
 • K vyzvednutí karty si přineste doklad totožnosti a variabilní symbol Vámi odeslané platby. Případně vytištěnou žádost.

Důležité upozornění (týká se žadatelů kteří podávají žádost přes internet včetně fotografie a následné platby a tudíž navštíví naše zákaznické centrum pouze jednou kvůli vyzvednutí karty)

 • Za správnost údajů zodpovídá žadatel. V případě že údaje nebudou při kontrole oproti dokladu totožnosti souhlasit (JMÉNO, PŘÍJMENÍ a FOTOGRAFIE - tj. údaje které se tisknou na kartu) bude nutné vyrobit kartu novou za cenu nové karty.
 • Je důležité poslat platbu se správným variabilním symbolem aby mohla být Vaše platba přiřazena ke správné žádance !!!!

Rychlý kontakt

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.,
Pouchovská 153,
500 03 Hradec Králové
IČ: 252 67 213
Společnost je zapsána v OR vedeném KS v Hradci Králové, oddíl B, vložka 1625, den zápisu 1. 4. 1997.

Tel.: +420 495 089 111,
Fax: +420 495 544 455,
Kontaktní formulář

Ikonka Mapy.cz Logo města Hradce Králové Facebook icon Facebook

Logo Sdružení dopravních podniků ČR

GPS: 50°13'11.282"N, 15°50'27.581"E