Aktuality

Dva noví „milionáři“ z Dopravního podniku města Hradce Králové

20.12.2013

Dva noví „milionáři“ z Dopravního podniku města Hradce Králové

Dva noví „milionáři“ z Dopravního podniku města Hradce Králové.

Ve středu 18. prosince 2013 převzali z rukou ředitele společnosti pana Ing. Miloslav Kulicha při slavnostním vyhodnocení tradiční soutěže Jízda bez nehod za účasti zástupců medií, POLICIE ČESKÉ REPUBLIKY (KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE VÝCHODOČESKÉHO KRAJE, územní odbor vnější služby) - dopravní inspektorát a Magistrátu města Hradce Králové – odboru dopravy dva naši řidiči MHD ocenění za dosažené kilometry bez zaviněné nehody.

Konkrétně to byli:

pánové Ladislav HUSÁK za 1 750 000 km a pan Ivan ŠURC za 1 000 000 km. Převedeno do časových údajů to znamená 35, resp. 20 let za volantem.

Oběma řidičům patří naše uznání a poděkování za dlouhodobě zodpovědný a spolehlivý výkon své profese, kterou vykonávají s nepřehlédnutelnou dovedností a profesionalitou v náročných podmínkách současného stále rušnějšího městského provozu, kde navíc roste agresivita a bezohlednost - zároveň jim přejeme mnoho zdaru do dalších let.

S oběma odměněnými řidiči se budete mít možnost i nadále setkávat v našich vozech a i my jsme rádi, že se naši cestující mohou spolehnout na kvalitní řidiče a pevně doufám, že získaná ocenění budou motivovat k bezpečné jízdě i další řidiče naší společnosti.

Ocenění řidičů, kteří bezpečně vozí cestující v královéhradecké dopravě, proběhlo před dispečinkem v sídle společnosti.

Tato ocenění také završují hodnocení soutěže Jízda bez nehod v roce 2013, kdy si čtyřiadvacet řidičů včetně tří řidiček Dopravního podniku už letos 6. března oficiálně připsalo na svá šoférská konta čtvrt, půl a tři čtvrtě milionu kilometrů bez zaviněné nehody. Převedeno do časových údajů je to pět, deset a patnáct let za volantem ve stále houstnoucím provozu.

Tři čtvrtě milionu kilometrů měli v projektu Jízda bez nehod zaznamenaných Roman Adámek, Vladimír Kouřím, Pavel Wagner, Petr Karpíšek a Ladislav Volek. Pět set tisíc kilometrů už s cestujícími ujely za deset let práce za volantem řidičky Lenka Běhalová a Věra Badinová a půl milionu bezpečných kilometrů vykázaly na svých tachometrech i jejich kolegové Jiří Rohan, Ondřej Čepregi, František Ďurčo a Petr Mokroš. Mezi čtvrtmilionáře se řadí Šárka Krpatová, Milan Bartoš, Martin Brož, Jan Darius, Miloslav Hanuš, Jaroslav Sedláček, Jiří Zedka, František Bažant, Aleš Hudeček, Robert Lev, Lubomír Lipp, Tomáš Machačka a František Rosůlek.

I jim samozřejmě děkujeme.

 

Soubory ke stažení: