Aktuality

Unikátní prázdninová soutěž pro cestující MHD rozdala ceny za sto tisíc

26.8.2014

Unikátní prázdninová soutěž pro cestující MHD rozdala ceny za sto tisíc

Společnost BUS TV ve spolupráci s Dopravním podnikem města Hradce Králové a dalšími dopravními podniky velkých měst připravila pro cestující městské hromadné dopravy velkou prázdninovou soutěž.

Přestože v červenci a srpnu počet cestujících městské hromadné dopravy výrazně klesá, prázdninové soutěže se účastní stovky cestujících ze všech měst, kde je soutěž vysílána na LCD obrazovkách přímo ve vozidlech MHD. Celá soutěž je složena ze čtyř otázek, které se střídají po 14 dnech.

„V prvním kole jsme rozdali ceny v desítkách tisíc korun. Dvacet pět výherců se těšilo z rodinného vstupné do Science center iQLANDIA v Liberec v hodnotě 590 korun a jiní z poukazu na hubnoucí kúru Naturhouse v hodnotě 3 500 korun. Tyto poukázky vyhrálo pět soutěžících,“ komentuje první vlnu soutěže jednatel společnosti Bus TV Richard Prajsler.

„Výherkyně z Mostu nám prozradila, že již dávno měla v úmyslu získat nové znalosti v oblasti zdravého stravování a životosprávy, ale dlouho váhala na koho se v tomto ohledu obrátit. Výhra jí rozhodování podstatně usnadnila. Dnes již má svého dietologa a je spokojenou klientkou Naturhouse. Poukaz výherkyni předal pan Jan Gonda, který je majitelem Master franchise licence Naturhouse,“ přibližuje Prajsler průběh předávání cen výhercům, kteří se zapojili do soutěže pořádanou společností BUS TV.

Polovina prázdnin za námi, poslední soutěžní otázka před námi

Minulý týden byly vyhlášeny výsledky druhého kola soutěže. V něm byly rozdány ceny v celkové hodnotě 46 tisíc korun a spolu s nimi také stovky časopisů, které soutěžící získají už v momentě, kdy se zapojí do soutěže. V pátek 15. srpna končí třetí kolo soutěže. Výsledky budou vyhodnoceny následující týden. Ve čtvrtém, posledním, kole mohou soutěžící vyhrát například poukázky na vstup do TEPfaktoru v hodnotě 1 500 korun. „V druhém soutěžním kole byly výhercům rozdány poukázky na celodenní rodinné vstupné v ceně 1 699 korun, které předal sám generální ředitel Aquapalace Praha Radek Steinhaizl přímo v areálu, a to dne 8. srpna. Dále jsme rozdali třicet poukázek v hodnotě 899 korun pro dospělou osobu do Aquapalace a pět poukazů na hubnoucí kúru Naturhouse, opět v hodnotě 3 500 korun.

Máme velkou radost z toho, že jsou výherci z cen nadšení a těší se, že poznají zajímavá místa po celé České republice,“ uzavírá Prajsler.