Aktuality

Nový knižní jízdní řád v prodeji

30.1.2014

Nový knižní jízdní řád v prodeji

Nový knižní jízdní řád si mohou cestující městské hromadné dopravy již zakoupit v zákaznických centrech dopravního podniku: Gočárova třída 1225, Terminál hromadné dopravy a Pouchovská 153 (sídlo DPmHK) nebo u většiny smluvních prodejců papírových jízdenek.

Platnost nového jízdního řádu je od 1.2.2014, k uvedenému datu dochází i ke změnám tarifů – viz naše aktuality z 10. a 13. ledna.

Podoba této verze našeho JŘ doznala vedle změny designu související s loňskou změnou loga společnosti i několika dalších úprav. Nejpodstatnější je zlepšení přehlednosti vlastního jízdního řádu očíslováním stránek a uvedením jejich obsahu v úvodu knížky či popis možnosti jak si v klidu domova třeba objednat mobilní jízdenku unikátní formou prozvonění (část Služba Mobilní jízdenka).

V této souvislosti si Vás dovolujeme upozornit, že pravidelné aktuální informace o připravovaných změnách v MHD lze získat bezplatně přihlášením se k odběru novinek – na stránkách www.dpmhk.cz – odkaz Přihlášení k odběru Newsletteru.