Aktuality

Zákaznické centrum dopravního podniku se stěhuje

17.9.2015

Zákaznické centrum dopravního podniku se stěhuje

Informační centrum města na Gočárově třídě čeká zanedlouho stěhování do středu města do těsné blízkosti Muzea východních Čech. Kromě infocentra se do nových prostor přemístí i zákaznické centrum dopravního podniku. Zatímco infocentrum opustí dosavadní sídlo už 19. září, zákazníci dopravního podniku mohou na původní adrese vyřídit své požadavky do 9. října. Provoz na Eliščině nábřeží u muzea zahájí nové infocentrum včetně služeb dopravního podniku 1. října. Další dvě zákaznická centra – v sídle dopravního podniku v Pouchovské ulici a na terminálu hromadné dopravy – poskytují své služby beze změny.

Ve vazbě na ukončení činnosti turistického informačního centra na Gočárově třídě 1225, je posledním dnem, kdy zde bude v provozu naše zákaznické centrum, pátek 9. října. V nové pobočce na Eliščině nábřeží 626 v budově bývalé městské knihovny vedle muzea startujeme už 1. října, takže po nějakou dobu budou našim zákazníkům sloužit obě místa souběžně.

V nové pobočce infocentra budou služby zákazníkům dopravního podniku zajištěny po sedm dní v týdnu – v pracovní dny v době od 9 do 18 hodin a o víkendech od 9 do 16 hodin. Beze změny zůstávají i provozní doby zákaznických center na terminálu hromadné dopravy a v Pouchovské ulici.

I nadále lze k dobíjení městské karty využívat také sítě šesti samoobslužných dobíjecích automatů.

„Našim klientům už od března slouží i dobíjení městské karty prostřednictvím internetu na webových stránkách dopravního podniku. Jde o novinku úspěšnou, kdy za první půlrok provozu tuto službu využilo bezmála deset tisícuživatelů,“ upozorňuje na nejoperativnější možnost dobíjení vedoucí marketingu František Meduna a přibližuje, že internetové dobíjení nejen zjednodušuje nákup předplatných časových jízdenek a plnění elektronické peněženky městské karty, ale umožňuje i zhlédnout aktuální informace o kartě - o její platnosti či výši finančního zůstatku - a je možné si nastavit i upozornění na konec platnosti časové jízdenky.

Další podrobné informace o internetovém dobíjení včetně obchodních podmínek je možné získat na webových stránkách společnosti - http://www.dpmhk.cz/cs/mestska-karta/online-dobijeni