Aktuality

Autobus hradecké MHD v barvách Boni Pueri

15.8.2016

Autobus hradecké MHD v barvách Boni Pueri

Těsně před odletem Českého chlapeckého sboru BONI PUERI  (15. srpna) na velké letní koncertní turné do Číny byl ve středu 10. srpna v prostorách areálu Dopravního podniku města Hradce Králové (DPMHK) slavnostně pokřtěn autobus č. 150, který nese celopolep tohoto sboru.

Vše se odehrálo za přítomnosti vedení města - náměstka primátora pro oblast správy majetku města a městských organizací paní PhDr. Romany Liškové, náměstka primátora pro oblast sociálních věcí, zdravotnictví, kultury a cestovního ruchu paní Ing. Anny Maclové a náměstka primátora pro oblast rozvoje města, územní plánování, investičních akcí města a správy dotací a jiných mimorozpočtových zdrojů financování pana PaeDr. Ph.D. Jindřicha Vedlicha.

Vedle neformálního projevu paní Maclové vystoupili s přáním další úspěšné spolupráce mezi DPmHK a Boni Pueri také předseda představenstva DPmHK pan Ing. Miloslav Kulich a ředitel a umělecký šéf Boni Pueri  Dr. Pavel Horák.

Věříme, že vůz svým atraktivním designem přiláká další zájemce do řad sboru – sboru, který téměř 35 let reprezentuje naše město i celou Českou republiku.