Aktuality

DP a Evropský týden mobility 2018 (20.9. - statická ukázka elektrobusu SOR NS 12 ELECTRIC a 21.9. DEN BEZ AUT SE ZVÝHODNĚNOU MHD)

20.9.2018 |  

Čtvrtek 20.9. (13 – 18 hodin) Zaslepení části Palackého ulice - statická ukázka nového vozů MHD: elektrobusu značky SOR NS 12 ELECTRIC – výrobce SOR Libchavy spol. s r.o. – jednoho z posledních přírůstku do projektů elektromobility MHD v Hradci Králové - spolu s doprovodem (k dispozici budou pracovníci, kteří budou informovat o vlastním vozu MHD, podají informace o MHD - o způsobech odbavení a tarifech v hradecké MHD a současně zde zájemci o pracovní pozici řidič/ka MHD a automechanik a elektromechanik budou moci získat informace o podmínkách nástupu do pracovního poměru u hradeckého Dopravního podniku) – srdečně Vás zveme.

 

Pátek 21.9. DEN BEZ AUT SE ZVÝHODNĚNOU MHD: cestující na základě předložení malého technického průkazem (Osvědčení o registraci vozidla) mohou použít vozidla MHD po celý den zdarma - při využití této možnosti zvolí cestující k nástupu do vozu MHD vždy přední dveře a řidiči vozu MHD se prokážou místo jízdního dokladu technickým průkazem.

Příloha ke stažení:

Evropský týden mobility 2018