Aktuality

Další úspěšní řidiči MHD v Jízdě bez nehod

1.4.2019 |  

V pátek 29. března 2019 ve 12 hodin převzali v zasedací místnosti DP z rukou předsedy představenstva společnosti pana Zdeňka Abrahama při slavnostním vyhodnocení tradiční soutěže Jízda bez nehod další naši řidiči MHD diplomy a odměny za dosažené kilometry bez nehody z vlastního zavinění.

Konkrétně byli vyhodnoceni:

za ujetí 750 000 km

pánové Milan ELIÁŠ, František KOUTSKÝ, Jan KROUPA, Michal PAZDERKA a Oldřich STRÁNSKÝ,

za ujetí 500 000 km

paní Hana RICHTEROVÁ a pánové Petr JILEM, Martin LÁŠEK, Martin PÍŠA a Vladimír SVOBODA

a

za ujetí 250 000 km                                                                     

Václav ČERNÝ, Jaroslav HANUŠ, Jiří JAROŠ a Jozef KATONA.                                                  

Všem našim řidičům, kteří mají na kontě tato úctyhodná „kilometrová“ čísla, upřímně gratulujeme, kdy jim patří trvale naše uznání a poděkování za přispění k dobrému jménu naší společnosti dlouhodobě zodpovědným a spolehlivým výkonem své náročné profese, kterou vykonávají s velkou profesionalitou ve složitých podmínkách současného stále náročnějšího hradeckého městského provozu, kdy i obecně patří profese řidiče k těm náročným.

S těmito řidiči se bude hradecká veřejnost i nadále běžně setkávat v našich autobusech, eletrobusech a trolejbusech. Jsme pyšní na to, že máme ve svém kolektivu tak kvalitní a zkušené řidiče – řidiče, na které se naši cestující mohou plně spolehnout a kteří tímto způsobem vytváří i dobré jméno naší společnosti.  

Věříme, že získaná ocenění budou trvale motivovat k bezpečné a ohleduplné jízdě i další řidiče naší společnosti a všem řidičům přejeme mnoho zdaru a šťastných kilometrů a dojezdů i do dalších let.

Soubor ke stažení:

Další úspěšní řidiči MHD v Jízdě bez nehod