Aktuality

OTEVŘENÉ DÍLNY DOPRAVNÍHO PODNIKU

13.6.2019 |  

Zajímá Vás, co vše se odehrává v moderním servisu na pozadí provozu vozidel hradecké MHD? Chtěli byste se podílet na každodenním zajištění provozuschopnosti vozového parku Dopravního podniku v Hradci Králové? Chcete se dozvědět, co vše našim dílenským profesím nabízíme a jaké jsou na tyto pozice požadavky?

Do servisního zázemí našeho podniku hledáme nové kolegy na vybrané pozice: automechanik, autoelektrikář, autotronik, elektromechanik a pracovník pneuservisu.

Přijďte se podívat, nasát atmosféru servisu velké dopravní společnosti a informovat se do areálu Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s., Pouchovská 153, Hradec Králové.

Kdy?

V úterý 18. 6. 2019 od 15.30 hod.

V rámci této neobvyklé akce budete mít možnost:

  • prohlédnout si dílenské prostory a vidět souhru všech dílenských profesí
  • získat komplexní informace o práci na vybraných pozicích
  • zeptat se na cokoliv, co Vás z autoopravárenství zajímá

Rezervaci účasti si zajistíte v pracovní dny v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., tel. 495 089 231, mobil 603 568 571 (rezervaci prosím proveďte do 14. 6. 2019 - počet míst je omezen). Na těchto telefonech obdržíte i další informace.

Více o uvedených pozicích také na: www.dpmhk.cz – sekce Zaměstnání.

Projekt volně navazuje na v posledních třech letech realizované naše akce pro nábor řidičů MHD s názvem „Přijďte si zkusit jak jednoduché je řídit autobus MHD.“