Aktuality

PRŮZKUM KVALITY SLUŽEB MHD 2019

22.10.2019

Vážení cestující,

v období od 4. do 15. listopadu 2019 se ve vozidlech a na zastávkách městské hromadné dopravy v Hradci Králové uskuteční průzkum spokojenosti s kvalitou služeb poskytovaných MHD v Hradci Králové. Tento průzkum se v našem městě provádí již od roku 2006. Celý průzkum je zcela anonymní a slouží k získání Vašich názorů na kvalitu veřejné dopravy v našem městě. Výstupy průzkumů jsou následně uplatňovány při konkrétních opatřeních v MHD ke zvýšení kvality našich služeb.

Vlastní průzkum budou u osob starších 16 let provádět studenti ČVUT v Praze, kteří budou viditelně označeni visačkou s nápisem

"DOPRAVNÍ PRŮZKUM"

a opatřenou logem Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s.

Podle předem připraveného dotazníku se Vás budou ptát na Váš názor na současnou úroveň veřejné dopravy v našem městě. Budete-li tázáni, využijte tuto příležitost a odpovězte prosím našim tazatelům na všechny otázky. Otázky budou například nasměrovány na počty spojů ve všední dny v sobotu a neděli, přesnost a spolehlivost MHD, ochotu pracovníků v zákaznických centrech DP, chování a ochotu řidičů, spokojenost s informacemi o službách a změnách v MHD, na spokojenost s komfortem a vybavením zastávek, s čistotou zastávek, na úroveň čistoty uvnitř ve vozidlech, informace poskytované uvnitř vozidel, možnosti a způsob prodeje jízdného a další. Můžete se s námi také podělit o své zkušenosti a sdělit nám své náměty k oblastem dopravy, v nichž očekáváte zlepšení.

Předem děkujeme za pochopení a spolupráci všem, kteří se tohoto průzkumu budou účastnit.

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

 

Soubor ke stažení: