Aktuality

Návrat hradecké MHD k běžnému provozu od pondělí 17.5.2021

11.5.2021 | V návaznosti na rozhodnutí Vlády České republiky o obnovení prezenčního provozu škol a školských zařízení a rozvolnění dalších protiepidemických opatření Dopravní podnik města Hradce Králové ve spolupráci se Statutárním městem Hradec Králové

od pondělí 17. května 2021

obnovuje provoz podle standardního běžného jízdního řádu pro pracovní dny,

tzn. v jízdních řádech platí v pracovních dnech opět první sloupec nazvaný „Pracovní den“.

Kromě školních linek č. 5Š, 10Š, 12Š, 16Š, 23Š, 25Š a všech výpomocných spojů, které již v provozu jsou, bude od 17. května 2021 obnoven i provoz nočních linek č. 51, 52, 53, 54.  

 

Připomínáme, že až do odvolání je zakázán pohyb a pobyt osob bez ochranných prostředků dýchacích cest:

  • v interiérech všech prostředků veřejné dopravy, tedy i ve vozech MHD
  • na nástupišti, v přístřešku a čekárně MHD
  • ve všech vnitřních prostorech staveb naší společnosti - v tomto případě jde o haly terminálu hromadné dopravy a naše Zákaznické centrum v sídle DP v Pouchovské ulici 153.

 

Všechny naše zákazníky i nadále vyzýváme a žádáme, aby vše, co lze s naší společností uskutečnit či vyřešit elektronicky nebo telefonicky, tzn. bez osobního kontaktu, takto učinili a minimalizovali tak osobní kontakty na nezbytně nutné minimum.

S ohledem na možnosti nenadálých změn doporučujeme sledovat informace na našich www.dpmhk.cz (nebo na Facebook Dopravní podnik města Hradce Králové), kde je v části Aktuálně uvedena i aktuálně platná provozní doba Zákaznického centra V Pouchovské ulici, Informací na THD a Infocentra Hradec Králové (Eliščino nábřeží 626).

Využijte případně i služby Newsletter, kdy budete mít vždy aktuální informace o připravovaných změnách v MHD automaticky k dispozici při přihlášení se k odběru novinek na https://www.dpmhk.cz/newsletter/

Děkujeme Vám všem za pochopení, trpělivost, spolupráci a omlouváme se za komplikace.

Aktuální informace o koronaviru naleznete na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR.

Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.