Aktuality

„ZA VOLANTEM AUTOBUSU MHD - přijďte si zkusit, jak jednoduché je řídit autobus MHD.“ 18. 5. 2023

15.2.2023

 

Zajímáte se o pracovní pozice

řidič/ka autobusů a trolejbusů MHD v DP?

 

Chcete se stát součástí našeho týmu?

 

Navštivte nás na akci 18. května 2023

 

Za volantem autobusu MHD 2023

 

Ve čtvrtek 18. května 2023 se od 14 do 18 hodin uskuteční v areálu naší společnosti informační náborová akce:

„ZA VOLANTEM AUTOBUSU MHD - přijďte si zkusit, jak jednoduché je řídit autobus MHD.“ pro zájemce o pracovní pozici řidič/ka MHD

Zajímá Vás práce řidiče městské hromadné dopravy? Chcete se dozvědět, co vše našim řidičům nabízíme za benefity a jaké máme na tuto pozici požadavky? Rádi byste si řízení autobusu vyzkoušeli v praxi? Je Vám alespoň 21 let a máte řidičské oprávnění minim. sk. B?

V rámci této jedinečné akce budete mít možnost:

Obdržet komplexní a podrobné informace o profesi řidiče MHD

Zeptat se našich zaměstnanců na cokoliv, co Vás na této práci zajímá

Podávat se na dispečink MHD a zázemí řidičů MHD

Vyzkoušet si v praxi (pod dohledem instruktora), jaké to je řídit autobus MHD (jde o městský IRISBUS PS09D1 - rok výroby 2008, který je díky automatické převodovce a posilovači řízení jednoduchý na ovládání a víceméně kopíruje naše provozní autobusy MHD).

Přijďte nezávazně nasát atmosféru velké dopravní společnosti a informovat se do areálu

Dopravního podniku města Hradce Králové, a.s., Pouchovská 153, Hradec Králové.

Rezervaci účasti na akci si zajistíte v pracovních dnech v době od 8 do 14 hod. na personálním oddělení DPmHK, a.s., mobil: 703 157 000, tel.: 495 089 231 (rezervaci prosím proveďte již dnes – nejpozději pak do 17. 5. 2023 - počet míst je omezen). Na uvedených telefonních číslech obdržíte i další informace.

Naše aktuální nabídka?

Náborový příspěvek ve výši až 50.000,- Kč, pokud se stanete naším novým řidičem MHD.

Možnost zajištění ubytování v Hradci Králové.

Řidičské oprávnění sk. D je možné získat při sjednání dohody o setrvání v pracovním poměru po dohodnutou dobu ve vlastní autoškole na naše náklady.

Přijďte i Vy a vyzkoušejte si, jaké to je usednout za volant řidiče MHD a vidět svět z jeho perspektivy.

Pokud se nebudete moci naší akce osobně účastnit, ale máte o práci řidiče MHD zájem, neváhejte nás kontaktovat na výše uvedených telefonních číslech nebo napsat na nabor@dpmhk.cz a vše s Vámi probereme.

Projekt volně navazuje na naše minulé akce pro nábor řidič/ek MHD a vybrané dílenské pozice v předcházejících letech, kdy se první uskutečnila již v listopadu 2016 a je v podmínkách české veřejné hromadné dopravy stále ojedinělý.

Zajímáte se o hradeckou MHD celkově? Navštivte nás na akci Den otevřených dveří DP v sobotu 7. října 2023 (program bude uveřejňován postupně na www.dpmhk.cz) a oslavte s námi 95 let od založení městské hromadné dopravy v Hradci Králové.

Více o všech aktuálně volných pracovních pozicích a další potřebné informace naleznete: www.dpmhk.cz – sekce Zaměstnání.