Hradec Králové přivítá projekt čisté mobility „ENVI přístup je IN“

16.2.2017

Hradec Králové přivítá projekt čisté mobility „ENVI přístup je IN“.

Projekty čisté mobility, které jsou podporovány Ministerstvem životního prostředí ČR a Státním fondem životního prostředí ČR, odstartovaly realizační část. Po sérii workshopů ve 2016 bude projekt pod názvem „ENVI přístup je IN“ probíhat i letos, tentokráte v Obchodním centru ATRIUM -  Hradec Králové na Dukelské třídě ve dnech 23. a 24. 2. 2017 (čtvrtek a pátek). Spolu s projektem „ENVI přístup je IN“ bude představena i čistá mobilita v rámci organizace Dopravního podniku města Hradec Králové, která bude v době od 10 do 14.30 hodin informovat o hradecké MHD, o možnostech odbavení a tarifech v MHD. Budete mít možnost si zde nechat vystavit či dobít městskou kartu. Zájemci o pracovní pozici řidič/řidička MHD zde získají informace o této profesi a podmínkách nástupu do pracovního poměru.

Projekt „ENVI přístup je IN“ seznamuje veřejnost s prvky čisté mobility ve městě a v kraji. Občané mají možnost seznámit se s pojmy jako elektromobilita, bikesharing či se dozvědět více o hradecké MHD. Již nyní se můžete těšit na čistou mobilitu, která vám bude představena formou soutěže s věcnými dary.

Pro další informace navštivte www.cistamobilita-hradec.cz.

Projekt „ENVI přístup je IN“ je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR a Ministerstvem životního prostředí ČR.