S hradeckým dopravním podnikem po celý rok – přejeme Vám pohodové prázdniny a dovolenou

25.6.2020

Dopravní podnik města Hradce Králové se letos rozhodl netradičním způsobem oslavit Mezinárodní den žen a tak v prvním březnovém týdnu po ulicích města začal jezdit trolejbus Škoda 31 TR SOR č. 38 se speciálním polepem Městská Doprava Ženám.

Před svátky jara - přesněji od 1. dubna - pak trolejbus vyjel jarně vyzdobený jako Velikonoční trolejbus a z mnoha ohlasů víme, že posloužil obyvatelům Hradce Králové a jeho okolí pro zlepšení jejich nálady v době koronavirové.

Další polep „srdíčkový“ od konce dubna - s heslem Děkujeme Hradečáci! - byl opět ve spojení s koronavirem COVID-19 a dopravní podnik města (DP) si touto formou dovolil poděkovat všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli a podílí v Hradci Králové na boji proti šíření této pandemie. Děkoval také každému, kdo pomohl v tomto úsilí DP a samozřejmě také všem našim zaměstnancům, kteří svoji prací a zodpovědným přístupem dokázali udržet fungující MHD ve městě.

Na sociálních sítích proběhla také velmi úspěšně v rámci tohoto tématu i soutěž „Tipněte si, kolik srdíček je umístěno na venkovní části našeho nového srdíčkového trolejbusu č. 38.“

Zatím poslední nekomerční polep, který se v ulicích našeho města objevuje od minulého týdne, všem našim cestujícím, ale samozřejmě nejen jim, přeje krásné užití dovolených či prázdnin.

Vůz byl oficiálně představen ve středu 24. června v rámci křtu publikace: Historie městské hromadné dopravy v Hradci Králové 1928 – 2020.

Předpokládáme, že letos nepůjde o poslední takový speciální polep (pro úplnost dodáváme, co přímí cestující naší MHD již vědí, že je vůz vždy vyzdoben adekvátně tématu i uvnitř) – nechte se překvapit.

Těšíme se na váš plný návrat do hradecké MHD a věříme, že tyto naše polepy i Vám zlepšují náladu v dnešní poměrně složité době.

Váš Dopravní podnik města Hradce Králové, a.s.

 

Ke stažení :

S hradeckým dopravním podnikem po celý rok – přejeme Vám pohodové prázdniny a dovolenou

Foto1          Foto2          Foto3          Foto4          Foto5          Foto6