Akce "Mikulášský trolejbus 2020" v Hradci Králové je zrušena

27.11.2020

Akce "Mikulášský trolejbus" v Hradci Králové je letos zrušena

Vážení rodiče, prarodiče, děti a fanoušci hradecké MHD,

v návaznosti na přijatá mimořádná opatření a stávající situaci bylo i přes možný blízký přechod protiepidemického systému PES do nižšího stupně rizika nemoci covid-19 rozhodnuto o zrušení letošního "Mikulášského trolejbusu".

Letos právě díky 30. výročí od vzniku této stále poměrně ojedinělé akce v České republice jsme předpokládali širší koncept a rozsah samotné akce a to včetně např. autorského  čtení pro děti na téma „Jak vzniká kniha se skřítkem Modrovouskem“ autorky paní Markéty Vítkové, která se v knize „Překvapení skřítka Modrovouska a jiné pohádky z Hradce Králové“ jednou z pohádek s názvem – Dárky z trolejbusu - dotýká i naši tradiční speciální mikulášské jízdy pro nejmenší cestující (tento bod se budeme právě snažit zajistit i pro rok příští).

Věříme, že i přes posun o rok, si to spolu užijeme a oslavíme i v příštím roce a už se těšíme na setkání s Vámi.

K letošnímu výročí (s přesunem do roku 2021) předpokládáme zpracování tiskového materiál na téma historie hradeckého Mikulášského trolejbusu – pokud by Vás cokoliv napadlo, co by tento plánovaný materiál mohlo ozvláštnit – vzpomínka či fotka – prosím o  jeho zaslání na naši adresu (rádi jej s Vaším svolením při tvorbě případně využijeme).

Dopravní podnik města Hradce Králové si dovoluje využít této příležitosti a poděkovat Vám za dodržování všech mimořádných opatření v MHD v boji s pandemií.

Omlouváme se za případně vzniklé problémy a společně s Vámi vyhlížíme lepší dny příští.

Současně děkujeme všem, kteří využívají naše služby, případně služby středisek zájezdové dopravy, autoškoly, dílen či služby reklamní a přejeme Vám klidný rok 2021.

 

Váš Dopravní podnik města Hradce Králové.