Akce "Mikulášský trolejbus" v Hradci Králové je letos zrušena

22.11.2021

Akce "Mikulášský trolejbus" v Hradci Králové je i letos zrušena

Vážení rodiče, prarodiče, děti a fanoušci hradecké MHD,

v návaznosti na stávající stav covidové pandemie bylo rozhodnuto o zrušení letošního "Mikulášského trolejbusu".

Vloni, kdy jsme jej zrušili poprvé a i letos, právě díky 30. výročí od vzniku této stále poměrně ojedinělé akce v České republice, jsme předpokládali širší koncept a rozsah samotné akce a to včetně autorského čtení pro děti na téma „Jak vzniká kniha se skřítkem Modrovouskem“ autorky paní Markéty Vítkové, která se v knize „Překvapení skřítka Modrovouska a jiné pohádky z Hradce Králové“ jednou z pohádek s názvem – Dárky z trolejbusu přímo dotýká i této naši tradiční speciální mikulášské jízdy pro nejmenší cestující (tento bod se budeme snažit zajistit i pro rok příští - snad to již v roce 2022 dopadne).

Věříme, že i přes posun o rok, si to spolu pak užijeme a oslavíme v příštím roce - těšíme se na setkání s Vámi.

Jako připomínku minulých Mikulášských jízd budou pak umístěny v první půlce měsíce prosince na obrazovkách v některých autobusech MHD fotografie z předešlých ročníků – další fotografie jsou uloženy i na našem Facebooku.

Dopravní podnik města Hradce Králové si dovoluje využít této příležitosti a poděkovat Vám za dodržování všech mimořádných opatření v MHD v boji s pandemií.

 

Omlouváme se za případně vzniklé problémy a společně s Vámi vyhlížíme lepší dny příští.

 

Současně děkujeme všem, kteří využívají naše služby MHD, případně služby středisek zájezdové dopravy, autoškoly, dílen či služby reklamní, a přejeme Vám klidný rok 2022.

 

Váš Dopravní podnik města Hradce Králové

 

Soubor ke stažení:

Akce "Mikulášský trolejbus" v Hradci Králové je letos zrušena